Neden bayilik alıyorsunuz? Amaç çok para kazanmak mı yoksa çok para kazanıp aynı anda bir oluşumun bir parçası olmak mı? Eğer ikinci şıkkı tercih ediyorsanız tebrikler sizde bizim gibisiniz. Üretimden dağıtım aşamasına kadar büyük bir titizlikle hareket eden kurumumuz sizin için doğru karar.
Köklü bir geçmişe sahip olan Tarihi Karaköy Börekçisi dedelerimizden miras kalan 1800'lü yıllara kadar uzanan asırlık lezzetlerini 3 kuşaktır hizmete sunmaktadır. 1941 yılında küçük bir imalathane ile başlayan lezzet serüvenimiz 2009 yılında Ankarada büyük bir dağıtım merkezi inşası sonrası büyümeye devam etmektedir. Büyümenin bir sonucu olarak franchise vermeye başlamıştır.
Markamızı beğenip bizimle yola başlamak isteyen girişimci dostlarımızdan beklentilerimiz oldukça gerçekçidir. Şartlarımızın bir kısmını; iş yerinin yüksek yaya trafiğine sahip bir bölgede olması, personel eğitimlerini mazeretsiz tamamlayacak ciddiyette olunması, müşterinin bir para kaynağı değil önce insan olduğu bilincinde olunması gibi sıralayabiliriz. İş ortaklarımıza konum ve lokasyan bilgilerine göre değişmekle birlikte Tarihi Karaköy Börekçisi Çıtı Pıtı ve Tarihi Karaköy Börekçisi Cafe/Restaurant şeklinde iki opsiyon sunuyoruz. Çıtı Pıtı konseptimiz sadece unlu mamül ve tatlı üzerine olmakla birlikte, Cafe/Restaurant konseptimiz onlara ek olarak dünya lezzetlerinide barındırmaktadır. Henüz iş yeri için yer belirlememiş ortak adayları için lokasyon araştırmalarını bizzat yürütüryoruz. Türkiyenin her yerinden bayilikler kabul etmekteyiz.
Dillere destan lezzetlerimiz ve istikrarlı yükselişimiz ile hedefimiz her zaman kaliteli üretim ve müşteri memnuniyetidir.
Franchise Başvuru Formu
Franchise Bilgileri
DAHA ÖNCE FRANCHISE ALDINIZ MI?
BU İŞ TEK YATIRIM KAYNAĞINIZ MI OLACAK?
YATIRIM ORTAĞINIZ OLACAK MI?
YATIRIM NE ZAMAN OLACAK
YATIRIM YAPILACAK LOKASYON BELLİ Mİ?